У Ліцеї виступила капела бандуристів “Карпати”

6 березня в ліцеї розпочали відзначення 205-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка. Першим заходом у рамках шевченківської програми став виступ унікального творчого колективу – капели бандуристів “Карпати” (Капела бандуристів “КАРПАТИ”). Його особливість у тому, що більшість учасників – незрячі. Через це вони більш чуттєво передають значення поезій Кобзаря. Зі свого боку учасники капели відзначили досить високий рівень крутянців, як глядачів такого непростого за своїм змістом концерту.

Шевченківський коцерт запам’ятався нашим ліцеїстам ще з однієї причини. Напередодні, 5 березня, ми вшановували Головного командира УПА Романа Шухевича – як в Білогорщі, на місці останнього бою “Тараса Чупринки”, так і в ліцеї, переглядом фільм у “Нескорений”. А вже сьогодні ліцей відвідав багатолітній політв’язень радянської системи, відомий громадський діяч, народний депутат, Герой України Юрій Шухевич (Shukhevych Jurij). Для юнаків його присутність на концерті стала повною несподіванкою, адже вони відчули безпосередню присутність тієї історії, яку вже вивчають у підручниках.

Юрій Шухевич звернувся до ліцеїстів із напутнім зверненням. Він похвалив їх за зроблений вибір вдягнути військовий однострій, а також закликав усіх юнаків, незалежно від обраної кар’єри, не втомлюватися вчитися і працювати для України.

Також Юрій Шухевич ознайомився зі станом справ у ліцеї, планами щодо його розвитку та висловив готовність брати участь у зустрічах із ліцеїстами.