72 ОМБр ім. Чорних Запорожців у гостях в Ліцеї імені Героїв Крут

72 окрема механізована бригада імені Чорних Запорожців (72 ОМБр ім. Чорних Запорожців) завітала в гості до Ліцею імені Героїв Крут!
В ці дні на Міжнародному центрі миротворчості та безпеки (Міжнародний центр миротворчості та безпеки, Яворівський полігон) проходить навчання один із відомих бойових підрозділів Збройних Сил України – 72 ОМБр. Ця бригада відома своїми звитягами з перших днів російсько-української війни. Серед офіцерів “Чорних Запорожці” є також випускники Ліцею імені Героїв Крут.
Вчора до нас завітали капітан Олексій Яковлєв (випускник 1993 року), лейтенант Роман Мазуренко (випускник 2013 року), лицар ордена “За мужність” ІІІ ступеня старшина Ігор Бабич та військовий капелан Андрій Семак.
Треба сказати, що серед учасників війни на сході, які приходять до нас є різні бійці – одні легше розмовляють зі сцени, інші можуть захопливо розказувати про військові будні для невеликого кола слухачів, одні відразу включаються в діалог, інші розговоряться за деякий час… Але незмінним є одне – вони справжні живі легенди і приклад для наслідування нашими ліцеїстами. І саме вони показують, що кожен із наших вихованців може досягти висот та успіху в житті.