Львівський Ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою

Міжнародні партнери нашого ліцею – Кадетський ліцей імені генерала Повіласа Плехавічуса

Справжні друзі пізнаються в біді. Сьогодні цю істину на ділі підтверджують міжнародні партнери нашого ліцею – Кадетський ліцей імені генерала Повіласа Плехавічуса у литовському місті Каунасі. Яскравим прикладом цього є допомога, яку наші партнери надають в організації навчання перебуваючих у Литві дітей українських біженців, серед яких є й наші ліцеїсти.
Литовський ліцей не тільки забезпечив приміщення, комп’ютери, доступ до інтернету для їх повноцінної участі в дистанційному навчанні, але й залучає до занять спортом, польового військового вишколу, інших заходів неформальної освіти, культурного дозвілля й відпочинку.
Користуючись нагодою, висловлюємо вдячність нашим литовським друзям – директорові ліцею Річардасу Жилайтісу Ričardas Žilaitis та всьому колективу Generolo P. Plechavičiaus kadetų licėjus – Labai ačiū, mieli draugai! Разом переможемо!
На світлинах – ліцеїст 10-Д класу Андрій Онищук на дистанційних та практичних польових заняттях з литовськими побратимами, під особистою доброзичливою опікою і турботою директора Кадетського ліцею імені генерала Повіласа Плехавічуса.