Львівський Ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою

Спортивні секції

Активне спортивне дозвілля вкрай вагома складова нашого насиченого освітнього простору. Особлива увага приділяється бойовим мистецтва та єдиноборствам. Прищеплення бійцівських якостей майбутнім захисникам України справа потрібна та відповідальна.

Секцію рукопашного бою веде майор Бондаренко Олександр Миколайович.

Секцію фрі-файту веде Мумінов Алішер Курбанович.

На секціях єдиноборств ліцеїсти оволодівають навичками самозахисту та обеззброєння противника у рукопашних сутичках. Вчаться виконувати прийоми самострахування, бойові стійки, способи пересування, навчаються техніки ударів руками і ногами, а також захисту від них, вдосконалюють навички обеззброєння противника, озброєного ножем, пістолетом, автоматом. Всі ці навички стануть у пригоді та знадобляться під час подальшої служби в різних формуваннях сектору безпеки та оборони.

Секцію боксу веде Торчинюк Володимир Анатолійович.

На секції ліцеїсти оволодівають навичками ударної техніки, тактики та стратегії бою, технічними прийомами захисту та нападу, виховують такі якості як сміливість, рішучість, впевненість у своїх діях, а також розвивають спритність, координацію, силу та витривалість.

Секцію боротьби веде майстер спорту, заслужений тренер України Дух Ігор Григорович.

Головною метою занять з боротьби є оволодіння технікою кидків, падінь, способами захватів та звільнення від них, ведення боротьби як в стійці так і в партері.

Попри велике значення єдиноборств не менш важливу роль відіграють командні види спорту. Дух протиборства та вміння спільно досягати поставленої мети у злагодженій взаємодії – рис вкрай необхідні майбутньому військовику. Дійсно, це найулюбленіші секції ліцеїстів.

Секцію міні-футболу веде Василів Орест Володимирович.

Секцію волейболу веде Кришталь Олександр Петрович.

Ліцеїсти відпрацьовують тактику та стратегію командної гри, виховується почуття колективізму, відповідальність не тільки за свої дії, а й команди в цілому. Під час тренувань розвиваються наступні фізичні якості – швидкість, спритність, загальна та швидкісна витривалість, техніка володіння м’ячем. Захоплення спортивними іграми залишається, як правило, на все життя.

 

Ну і звичайно родзинкою нашого спортивного дозвілля, можна по праву вважати секцію армрестлінгу, яку веде Галевич Володимир Олександрович.

Метою секції армрестлінгу є вивчення техніки боротьби на руках за столом. Юнаки під час занять розвивають силу м’язів верхнього плечового поясу із застосуванням спеціальних вправ для м’язів рук.

Армрестлінг не потребує якоїсь особливої екіпіровки, головне, що потрібно — це сила, спритність і витривалість – якості, властиві будь-якому справжньому чоловікові, а особливо майбутньому захиснику України.

Віримо, що саме такий комплексний підхід дозволяє нам з упевненістю говорити про справжню школу фізичного та духовного гарту!

Віримо у наші спільні найвищі результати!