Першого квітня 2021 року в ліцеї Героїв Крут стартувала вступна кампанія

Галицьке горнило козацької волі запрошує школярів

2 Квітня 2021, 13:33

У Львівському державному ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Крут розпочалася вступна кампанія. Головним нововведенням цього року є те, що однострої зможуть одягнути школярі, які закінчили 7-й клас.

Що отримають діти, які успішно складуть іспити? Насамперед — це можливість випробовувати себе в статусі майбутнього захисника Батьківщини, загартувати свій характер і волю, щоб із хлопчака перетворитись на справжнього чоловіка, гідного громадянина й опору в родині. До послуг ліцеїстів — один із найкращих у місті спортивних стадіонів, сучасні навчальні аудиторії, обладнані за останнім словом педагогіки, а головне — справжній дружний  колектив, оснований на засадах військового та козацького братерства.

Що отримають батьки ліцеїстів? Упевненість у тому, що їхні діти будуть максимально позбавлені впливу шкідливих звичок (алкоголь, куріння, наркотики, комп’ютерна залежність і погані компанії), які притаманні юнакам перехідного віку, що в них буде збалансоване харчування і, звісно, високий рівень освіти, йдеться, зокрема, і про дисциплінованість та якісне виховання всіх юнаків. Для цього в ліцеї працює справді професійний педагогічний колектив, який становлять як досвідчені педагоги, так і офіцери, що хоч і не мають багато літ за плечима, але пройшли бойовий гарт на Сході України.

— Я переконаний, що жоден із батьків не пошкодує, що їхня дитина навчалася саме в нас, — каже заступник начальника ліцею з виховної роботи підполковник Тарас Грицевич. — І судячи з попиту на вступ, можу сказати, що дуже багато родин у нашій державі виховують дітей у дусі патріотизму та відданості Україні.

За умов карантинних обмежень було ухвалено рішення, що документи тепер можна подавати до приймальної комісії як особисто, так і поштою з кур’єрською доставкою. Необхідний перелік документів, а також адреси й телефони приймальної комісії, правила вступу можна знайти за посиланням.

Керівництво ліцею працює над постійним удосконаленням навчального процесу. Так, передбачається можливість вже у 2022 році запрошувати до лав ліцеїстів і дівчат. Для цього в навчальному закладі наразі впроваджують необхідні зміни для створення побуту майбутнім ліцеїсткам. Та про це ми розповімо в одному з наступних матеріалів.