Підсумки та нагородження турніру пам’яті Устима Голоднюка

Сьогодні у ліцеї завершився волейбольний турнір пам’яті Героя України Устима Голоднюка. Протягом більше, ніж тижня ліцеїсти повзводно змагалися у цьому виді спорту. І не останнє значення для перемоги мали не тільки досвід та спритність, але й згуртованість команди, вміння відчути партнера. Апробувавши турнір цього року, продовжимо традицію змагань, присвячених Устиму Голоднюку і в подальшому.
В підсумку змагань було визначено насильнішими 2 взвод 3 роти (до речі, взвод, у якому свогоч асу вчився Устим Голоднюк). Серйозними досягненнями може похвалитися команда 3 взводу 2 роти, яка змогла подолати старших і досвідченіх суперників. І третє місце зайняв 1 взвод 3 роти.
У ротному заліку сюрпризів поки що не було: 3 рота – 1 місце, 2 рота – 2 місце і 1 рота – 3 третє місце.
Також, користуючись нагодою, начальник ліцею полковник Юрій Гусар вручив медаль та грамоту ліцеїсту 1 роти Юрію Анкудінову, який нещодавно зайняв третє місце на відкритому чемпіонаті України з таеквон-до.
Підсумовуючи спортивні змагання, начальник ліцею наголосив на важливості свідомого ставлення ліцеїстів до навчальних та ліцейних обов’язків. Приклад українських героїв, а зокрема, Устима Голоднюка, має стати стимулом для усіх нас для роботи над собою, як для власного блага, так і для праці в інтересах держави.