Керівний склад

 

Начальник ліцею полковник Гусар Юрій Володимирович.

Народився 13 червня 1965 року у селі Старовойтово Любомльського району Волинської області. У 1986 році закінчив Свердловське вище військово-політичне танко-артилерійське училище. Військову службу розпочав у 24 окремій механізованій бригаді. В подальшому перебував на посадах пов’язаних з вихованням військовослужбовців, курсантів, майбутніх офіцерів у вищому військовому навчальному закладі у Львові. У 2007 році закінчив навчання у Національній академії оборони України за спеціальністю “магістр військово-соціального управління”.

З 2013 обіймав посаду заступника начальника Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного по роботі з особовим складом. Учасник бойових дій на сході України (АТО, ООС). За сумлінну службу неодноразово заохочувався керівництвом військового відомства, органами влади.

Заступник начальника ліцею з навчальної роботи підполковник Грицевич Тарас Любомирович.

Народився 10 березня 1968 року в місті Львові.

Закінчив Львівське вище військове училище в 1992 році за спеціальністю “військова культурно-просвітницька робота”, Київський військовий гуманітарний інститут в 1997 році за спеціальністю “практична психологія”, а також курс професійної перепідготовки військовослужбовців “Англійська мова та цифрові комунікації” при Національному університеті “Львівська політехніка”. Військовий психолог і педагог, має понад 30 років успішного досвіду військової служби і науково-педагогічної діяльності в системі військової освіти.

Автор навчальних програм, методичних розробок, співавтор навчально-методичних посібників з питань військового виховання та морально-психологічного забезпечення неодноразово заохочувався керівництвом військового відомства, органами влади.

Заступник начальника ліцею з виховної роботи капітан Гривул Тарас Теодорович.

Народився 14 грудня 1977 року в місті Львові. В 1999 році закінчив історичний факультет Львівського державного університету імені Івана Франка. Працював на викладацькій посаді та в органах місцевого самоврядування. В 2010 році захистив кандидатську дисертацію за спеціальністю “військова історія”. Організатор громадських проектів, активний учасник громадських організацій, член Самооборони Майдану. В 2014-2015 роках брав участь в антитерористичній операції на сході України у складі 24 ОМБр та 53 ОМБр.

Заступник начальника ліцею з матеріально-технічного забезпечення Кравець Ольга Іванівна.