Спортивне свято у ліцеї

14 вересня в ліцеї вперше за багато років пройшло спортивне свято, присвячене Дню фізичної культури та спорту.
Сьогодні вже неможливо уявити ліцеїста-крутянця, який не приділяє належної уваги своєму фізичному розвитку. Адже сучасне поняття воїна, захисника передбачає усвідомлення ним свого фізичного стану та психологічної готовності. І цей напрям підготовки юнаків сьогодні знову стає важливим у ліцеї. Про це, зокрема, згадував у своєму привітанні начальник ліцею полковник Юрій Гусар. Зі свого боку гість свята – голова постійної комісії з питань молодіжної політики, фізичної культури та спорту Львівської обласної ради Петро Жукровський нагадав про виклики, які сьогодні стоять перед державою. Він, від імені керівництва обласною радою запевнив, що ліцей стає гордістю області, а депутати всіляко підтримають його розвиток.

Особливістю цього свята було широке залучення до участі не тільки ліцеїстів, але й вчителів, офіцерів та батьків. До слова, батьки показували дуже непогані результати та продемонстрували високий спортивний дух не тільки у спортивно-комічній естафеті, але й у “серйозних” змагальних дисциплінах.
Також приємно був і той факт, що ліцеїсти першого року навчання змагалися у новій якісній спортивній формі, за яку дякуємо батьківському комітету.