Свято першого дзвоника у ліцеї

Перше вересня – неповторне свято у кожному закладі освіти. У ліцеї імені Героїв Крут ритуал початку нового навчального року є своєрідною мобілізацією юнаків до навчання. До цього вони готуються декілька днів, відпрацьовуючи головні елементи дійства. І сьогодні вперше на плацу під час урочистого проходження батьки, матері, дідусі та бабусі гордилися зосередженими хлопцями у військовій формі. Нехай урочисте проходження ліцеїстів першого року навчання відрізняється від старших побратимів, але завзяття і впевнена хода засвідчували високий їхній потенціал.

Привітати юнаків приїхав і голова Львівської обласної ради, який приділяє дуже багато уваги розвитку ліцею. У своїй промові він подякував матерям, які підтримали вибір своїх синів, а також запевнив, що не допустить повернення у ліцею до часів занепаду. Також Олександр Ганущин вручив погони двом офіцерам-учасникам бойових дій, які проходять службу в ліцеї – майору Олександру Бондаренку та лейтенанту Ярославу Іванському.

Особливістю цьогорічної церемонії стало вручення погонів ліцеїста та шеврону Львівського ліцею імені Героїв Крут юнаками-випускниками. Саме вони символічно приймали до ліцейного братства новачків і нагадали про велику честь бути крутянцем та велику щоденну відповідальність за це горде звання.

Додаємо посилання на сюжет телеканалу Перший західний про наше свято: https://www.youtube.com/watch?v=1fzmu2PfwUo&fbclid=IwAR26h-aU1BxQYCLFuz7rG96WSfZ8RJkCAXjL6mjEU77wD26AA7qLc2J2yd0