В ліцеї відсвяткували День матері

Ліцей імені Героїв Крут є не тільки закладом для навчання юнаків, але й другою їхньою домівкою, де вони зростають та виховуються. Однією із нагод показати своє дорослішання стало свято вдячності – День матері.
День матері у ліцеї ми започаткували для того, щоб подякувати від себе і допомогти ліцеїстам висловити свою вдячність матерям за їхню підтримку. Так, на шляху вишколу юнаки докладають великих зусиль та переборюють різні труднощі. І в цій нелегкій справі, коли вчорашні школярі добровільно вдягнули військові однострої, велике значення має виховання, підтримка та сприяння, яке ліцеїстам надають їхні сім’ї, а особливо – матері. Зі свого боку ми теж прагнемо, щоб матері пишалися своїми дітьми, бачили їхній розвиток, поступ у самоорганізованості та навчанні.
Тому усе сьогоднішнє дійство було заплановане для демонстрації талантів та можливостей ліцеїстів. Спеціально до свята ліцеїсти створили поетичні і музичні твори, присвячені рідним матерям.
Підтримали наших матерів також і представники влади – голова обласної держадміністрації Олег Синютка та голова обласної ради Олександр Ганущин відзначили грамотами матерів тих ліцеїстів, які проявили себе з найкращої сторони у навчанні та дотримання дисципліни.
Незважаючи на технічні проблеми із електроживленням у місті Львові свято вдалося. І недаремно на урочистості родичі ліцеїстів прибували цілими сім’ями, разом із молодшими братиками і сестричками, за якими скучають.

????????????????????????????????????