Відзначення кращих ліцеїстів

Після тривалої підготовки звершилася одна із важливих подій у ліцеї – нагородження кращих ліцеїстів відзнакою “Перший серед рівних”.

Ця відзнака, встановлена начальником ліцею для заохочення ліцеїстів, які проявили себе найкраще у виконанні своїх обов’язків, виконанні Клятви ліцеїста Львівського ліцею імені Героїв Крут, з метою мотивування до навчання та популяризації вихованців Ліцею.

На сьогоднішнє вручення відзнак були запрошені не тільки усіх педагоги та вихователі, але й батьки ліцеїстів, які заохочувалися. Адже вибір ліцею, як закладу освіти, є непростим рішенням не тільки для самих юнаків, але й для їхніх батьків, які приймають вибір хлопців та підтримують їх протягом навчання. І сьогодні батьки по праву мають право гордитися своїми змужнілими синами.

Під час урочистої частини до присутніх зверталися педагоги, які виховують і навчають ліцеїстів – офіцер-вихователь Володимир Леонідович Пендюр і вчителька Тереза Миколаївна Сватко. Адже ліцеїсти стають кращими завдяки їхнім невтомним зусиллям.
Не менше значення для ліцеїстів мали слова випускників-крутянців, які сьогодні навчаються в Академії Сагайдачного Богдан Колодка і Володимир Галягін. Адже вони, з висоти свого досвіду, можуть об’єктивніше оцінити переваги навчання та вишколу в Ліцеї імені Героїв Крут.

Після урочистого вручення відзнак, розпочався святковий концерт, який нам організували творчі колективи @Львівський державний Палац естетичного виховання учнівської молоді (Народний ансамбль танцю “Карпати”, Народний ансамбль сучасного естрадного танцю “Ритми часу”, вокалісти ансамбль “Дзвіночки”, Юрій Періг та Діана Турканик) та Зразковий ансамбль “Квіти України” Міського палацу культури імені Гната Хоткевича. Завершили святковий концерт барабанним шоу “Drum Force”.