Львівський Ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою

Вихованці ліцеї імені Героїв Крут склали Урочисту клятву

Особливий час вимагає особливих рішень, які не схожі на попередні. Але саме в таких умовах виростають особливі люди.
Ці слова повною мірою стосуються ритуалу Урочистої клятви для ліцеїстів-крутян першого року навчання. Ще минулого тижня ми планували більш масштабно проводити всі урочистості, але останні дні під обстрілами спонукали нас змінити формат акції. Вперше цей ритуал проводився у настільки відчутних воєнних умовах: без запрошених гостей, без батьків (частина із яких воюють на фронті), але з усвідомленням небуденності сьогоднішнього моменту в ліцеї імені Героїв Крут склали Урочисту клятву.
Головна суть ритуалу залишилася незмінною – завзяття, бажання долати труднощі та гордість за себе за свою важливу перемогу. Бо кожен, хто сьогодні одягає військовий однострій, робить свій внесок у кращу долю держави. І прапороносна група, яка сьогодні вперше була представлена у церемоніальному однострої історичного зразка (авторства Oleksii Rudenko) теж підкреслювала ліцеїстам спадкоємність боротьби за Україну та важливість слів клятви.
І найбільш знаковим став момент після завершення урочистостей – звук сирен і початок тривалої повітряної тривоги. Якраз сьогодні на Львівщину ворог випустив ракети. Це зайвий раз підкреслило всю серйозність моменту і важливість сьогоднішнього ритуалу для крутян.
Тож лави братства крутян поповнили сьогодні півтори сотні нових багнетів. Вони починають свій гарт і шлях до перемог!