Випуск в ліцеї імені Героїв Крут

31 травня 2019 року Львівський ліцей імені Героїв Крут випустив 134 юнаки, які пройшли своє навчання і вишкіл. Понад 75% із них будуть продовжувати навчання у вищих закладах освіти сектора оборони і безпки.

Під час випускного найкращі ліцеїсти Олександр Стащак, Володимир Дубовець, Мар’ян Кахнич, Володимир Кульчицький, Назарій Хамець, Максим Котик, Максим Індруський отримали грамоти від голови Львівської обласної ради Олександра Ганущина та цінні подарунки. Також було відзначено грамотами за особливі заслуги у вивчення окремих дисциплін ліцеїстів Максима Маркова, Олександра Мосьпана, Андрія Єсипа, Євгена Стрільця, Мар’яна Кахнича, Олександра Тамразяна, Максима Індруського. Також під час урочистостей посвідчення кандидата в майстри спорту України з військово-спортивного багатоборства отрмали Олександр Тамразян, Олег Притиковський, Микола Винту та Ігор Мартинюк.

Але насправді випуск в ліцеї – це не просто свято, але ціла церемонія. І для того, щоб усе пройшло на найвищому рівні, потрібна не одна година тренувань та репетицій. Бо ж все має бути по військовому, досконало!

Не бракувало на плацу подяк, посмішок та розчулених сліз. Враз подорослішавши, випускники відсьогодні вирушили у самостійніше життя. А їхні батьки повноцінно відчували заслужену гордість за своїх дітей, за той великий стрибок уперед, який зробили хлопці під час навчання у ліцеї.
Молодші ж курси, так само раптово подорослішавши, вже почали мріяти про наступний рік та уявляти себе у ролі випускників.

А проводили вручення привітань та нагрудних знаків випускників почесні гості. Серед них були голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин, заступник голови Львівської облдержадміністрації Роман Филипів та заступник начальник Національної академії сухопутних військ полковник Андрій Слюсаренко. Також вручення проводили учасники бойових дій, нагороджені державними відзнаками: майор Іван Венгер (лицар ордена Богдана Хмельницького ІІІ ступеня), майор Олег Дундук (лицар ордена Богдана Хмельницького ІІІ ступеня), капітан Руслан Філіпсонов (лицар ордена Богдана Хмельницького ІІІ ступеня), курсанти академії Сагайдачного Віталій Максимкін (лицар ордена “За мужність” ІІІ ступеня),  Роман Гребенюк (лицар ордена “За мужність” ІІІ ступеня) та капітан запасу ІІ рангу ВМС ЗС України Тимур Баротов (лицар ордена Богдана Хмельницького ІІІ ступеня, Народний герой України).