Випуск ЛГК-2024
Випуск – це подія, яка запам’ятовується нашим крутянам на все життя. Тому вони вкладають свою душу, прагнуть, щоб їх якнайкраще запама’ятали не тільки вчителі та вихователі, але й гості дійства.
Ми випустили ще одне покоління наших вихованців. По своєму неповторних, незабутніх та гідних. Вони вчилися і вишколювали в незручних умовах, але це загартувало їхній характер. Віримо у їхній високий політ! У добру путь, крутяни!
Переглянути в дописі