Львівський Ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою

Педагогічний колектив

Методична комісія  української мови і літератури

Онишко Галина Ярославівна

голова методичної комісії

вчитель

української мови та літератури

категорія
вища

звання
вчитель-методист

Сватко Тереза Миколаївна

вчитель
української мови та літератури

категорія
вища

звання
старший учитель

Гулей Галина Василівна

вчитель
української мови та літератури

категорія
вища

звання
старший учитель

Микита Богдана Богданівна

вчитель
української мови та літератури

категорія
вища

звання
старший учитель

Методична комісія  іноземних мов і зарубіжної літератури

Саганчі Євгенія Даулятівна 

голова методичної комісії

вчитель
англійської мови

категорія
вища

звання

Мамчук Наталія Олегівна

вчитель
англійської мови

категорія
спеціаліст

Малець Віра Михайлівна

вчитель
англійської мови

категорія
вища

Турунова Ольга Юріївна

вчитель
англійської мови

категорія
перша

Лісевич-Залуцька  Мар’яна  Євгенівна

вчитель
англійської мови

категорія
перша

звання

Методична комісія  суспільних і гуманітарних наук

Гебуза Ярослав Михайлович 

голова методичної комісії

Вчитель

Історії і громадянської освіти

категорія
вища

звання

старший учитель

Філь  Анастасія  Володимирівна

Вчитель

Історії

категорія
спеціаліст

звання

 

Філь Григорій Олексійович

Вчитель

мистецтва і громадянської освіти

категорія
спеціаліст

звання

Нікоріч Галина Ярославівна

Вчитель

правознавства

категорія
спеціаліст

звання

Бенюк Галина Михайлівна

вчитель
географії

категорія
вища

звання
вчитель-методист

Адамчук Володимир Ярославович

Вчитель

Християнської етики

категорія
спеціаліст

звання

Методична комісія природничо – математичних наук

Гавінський Степан Михайлович

голова методичної комісії

вчитель
математики і фізики

категорія
вища

звання
учитель-методист

Гавінський Микола Степанович

вчитель
математики

категорія
друга

Кузик Галина Степанівна

вчитель
математики

категорія
вища

звання
учитель-методист

Коренівська Олена Захаріївна

вчитель
математики

категорія
спеціаліст

Добрянський Євген Іванович

вчитель
інформатики

категорія
вища

звання

старший учитель

Запотоцький  Микола Володимирович

вчитель
інформатики

категорія
вища

звання

старший учитель

Новотна Оксана Йосипівна

вчитель
фізики

категорія
вища

Хома Ірина Юріївна

вчитель
фізики

категорія
вища

Писарева Наталія Петрівна

вчитель
хімії

категорія
вища

звання

учитель-методист

Дзевенко Марія Віталіївна

вчитель
хімії

категорія
спеціаліст

Кидисюк Валентина Олександрівна

вчитель
біології

категорія
вища

звання

старший учитель

Методична комісія фізичної культури

Галевич Володимир Олександрович

голова методичної комісії

Вчитель

Фізичної культури

категорія
вища

Гузенко Олег Степанович

Вчитель

Фізичної культури

категорія
спеціаліст

Василів Орест Володимирович

Вчитель

Фізичної культури

категорія
спеціаліст

Щукін Віктор Едуардович

Вчитель

Фізичної культури

категорія
вища

Носаль Борис Ілліч

Вчитель

Фізичної культури

категорія
вища

звання

старший учитель

Дух Ігор Григорович

Вчитель

Фізичної культури

категорія
вища

Методична комісія  військової підготовки і виховання

майор

БОНДАРЕНКО

Олександр Миколайович

голова методичної комісії

підполковник

СКОЧИЛЯС

Степан Степанович

підполковник

ГУНЧИК

Олександр Ігорович

майор

ПЕТРІВ

Віталій Романович

майор

МИХАЙЛИК

Андрій Леонідович

майор

ОСИПЕНКО

Олександр Ральфович

капітан

САДЖЕНИЦЯ

Ігор Ігоревич

капітан

ШАПОВАЛ

Анастасія Вадимівна

молодший лейтенант

КОНИК

Віра Русланівна