Львівський Ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою

Доступ до електронних журналів і щоденників

У Львівському ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Крут, для узагальнення та обліку навчальних досягнень ліцеїстів впроваджено систему електронних журналів та електронних щоденників.

Документи створюються на електронному носії ліцею в межах робочого часу адміністратора, використовуючи аккаунт Google Workspace for Education. Адміністратор створює електронний журнал класу та контролює його ведення. Сторінки електронного журналу може редагувати лише вчитель зі свого предмету та у групі яку веде.

Усі особисті досягнення ліцеїста відображаються в його особистому електронному щоденнику, доступ для перегляду якого надається батькам або опікунам ліцеїста. Для цього необхідно подати свою коректну електронну адресу адміністратору ліцею.

Батькам доступ до перегляду та редагування електронного журналу ЗАБОРОНЕНО.

Для перегляду електронного щоденника батькам ліцеїста на свій електронний носій потрібно завантажити програму Google Disk (у браузері Google Chrome він встановлений автоматично, для телефонів, планшентів – потребує окремого завантаження).

Відкривши  програму Google Disk у віконечку «Пошук на диску» потрібно ввести прізвище та ім’я своєї дитини.

У разі відсутності доступу потрібно перевірити наявність                    інтернет-з’єднання, правильність адреси, з якої входите в аккаунт Google.

Для перезавантаження доступу на перегляд можна звернутись до адміністратора. Для цього необхідно звернутись до офіцера-вихователя класу чи командира роти, повторно уточнивши свою електронну адресу.

Такий доступ буде перезавантажено впродовж робочого часу адміністратора.