Львівський Ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою

Доступ до електронних журналів і щоденників

У Львівському ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Крут для узагальнення та обліку навчальних досягнень ліцеїстів впроваджено електроні журнали та електронні щоденники на основі Інформаційно-комунікаційної автоматизованої системи «Єдина школа».

Документи створюються на електронному носії ліцею в межах робочого часу адміністратора, використовуючи аккаунт Google Workspace for Education. Адміністратор створює електронний журнал класу та контролює його ведення. Сторінки електронного журналу може редагувати лише вчитель зі свого предмету та у групі яку веде.

Усі особисті досягнення ліцеїста відображаються в його особистому електронному щоденнику, доступ для перегляду якого надається батькам або опікунам ліцеїста. Для цього необхідно подати свій номер телефону та коректну електронну адресу класному керівнику чи адміністратору ліцею.

Для перегляду електронного щоденника батькам ліцеїста на свій електронний носій потрібно завантажити ІКАС «Єдина школа» (Завантажити мобільний застосунок системи «Єдина школа» можливо в App Store чи Google Play, або перейти на них з сайту https://eschool-ua.com/#/(нижнє меню) для телефонів та планшентів.

Для коректного використання мобільних застосунків рекомендується використовувати пристрої з операційною системою Android версії не нижче 4.2 чи пристрої з операційною системою iOS версії не нижче 12.0, підключені до мережі Інтернет.

На електронну пошту, яку батьки або опікути надали класному керівнику чи адміністратору, необхідно відкрити лист із запрошувальним покликанням від освітньої програми «Єдина школа», пререйти за ним і ввести наданий тимчасовий пароль і останні п’ять цифр наданого номеру мобільного телефону, придумати пароль. При створенні паролю необхідно вказати мінімум вісім символів, що не повторюються (Приклад: Mama1234).

Зайшовши у застосунок необхідно створити електронний щоденник ліцеїсту, дотримуючись вищевказаних вимог.

У разі відсутності доступу чи прострочення запрошення потрібно перевірити наявність Інтернет-з’єднання, правильність адреси, з якої входите в аккаунт Google, оновити доступ на вхід у класного керівника чи адміністратора. Таке покликання буде оновлено впродовж робочого часу класного керівника чи адміністратора.

У разі наявності додаткових запитань щодо системи Ви можете звернутися:

до вашого командира роти, офіцера-вихователя, класного керівника (доступ до системи буде надаватися після внесення в систему контактних даних користувачів (ПІБ, номер телефону, електронна адреса), необхідно створити окрему електронну адресу для учня)

до Адміністратора закладу освіти – НІКОРІЧ ГАЛИНА ЯРОСЛАВІВНА +380675839830.

до фахівців ТОВ «ТАТЛ ТЕХНОЛОДЖІ» під час щотижневих онлайн консультацій для батьків (щосереди о 17.00) https://eschool-ua.com/%23/online/parent

до фахівців Служби підтримки системи:

за номером багатоканального телефону (+380730110111), або

з сайту «Єдиної школи» за посиланням:https://tatl.atlassian.net/servicedesk/customer/portals

або повідомленням на електронну адресу mailto:[email protected]

на електронну адресу ТОВ «ТАТЛ ТЕХНОЛОДЖІ»:mailto:[email protected]