Львівський Ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою

Спортивні секції

Активне спортивне дозвілля вкрай вагома складова нашого насиченого освітнього простору. Особлива увага приділяється бойовим мистецтва та єдиноборствам. Прищеплення бійцівських якостей майбутнім захисникам України справа потрібна та відповідальна.

Секцію боксу веде Торчинюк Володимир Анатолійович і Ткаченко Володимир Максимович.

На секції ліцеїсти оволодівають навичками ударної техніки, тактики та стратегії бою, технічними прийомами захисту та нападу, виховують такі якості як сміливість, рішучість, впевненість у своїх діях, а також розвивають спритність, координацію, силу та витривалість.

Секцію кікбоксінгу веде Фейбиш Лев Ісаєвич.

Головною метою занять з кікбоксінгу є розвинути кращі фізичні якості: спритність, силу, витривалість, швидкість реакції, логічне і стратегічне мислення, мужність.

Попри велике значення єдиноборств не менш важливу роль відіграють командні види спорту. Дух протиборства та вміння спільно досягати поставленої мети у злагодженій взаємодії – рис вкрай необхідні майбутньому військовику. Дійсно, це найулюбленіші секції ліцеїстів.

Секцію міні-футболу веде Демків Андрій Степанович.

Секцію волейболу веде Чарнош Євген Мартович.

Під час занять ліцеїсти відпрацьовують тактику та стратегію командної гри, виховується почуття колективізму, відповідальність не тільки за свої дії, а й команди в цілому. Під час тренувань розвиваються наступні фізичні якості – швидкість, спритність, загальна та швидкісна витривалість, техніка володіння м’ячем. Захоплення спортивними іграми залишається, як правило, на все життя.

 

Ну і звичайно родзинкою нашого спортивного дозвілля, можна по праву вважати секцію армрестлінгу, яку веде Галевич Володимир Олександрович.

Метою секції армрестлінгу є вивчення техніки боротьби на руках за столом. Юнаки під час занять розвивають силу м’язів верхнього плечового поясу із застосуванням спеціальних вправ для м’язів рук.

Армрестлінг не потребує якоїсь особливої екіпіровки, головне, що потрібно — це сила, спритність і витривалість – якості, властиві будь-якому справжньому чоловікові, а особливо майбутньому захиснику України.

Віримо, що саме такий комплексний підхід дозволяє нам з упевненістю говорити про справжню школу фізичного та духовного гарту!

Віримо у наші спільні найвищі результати!

Секцію легкоатлетичного багатоборства веде Носаль Борис Ілліч.

Для ліцеїстів, які мають бажання вдосконалювати свою фізичну витривалість, правильну методику легкоатлетичних вправ створені всі умови на відкритих легкоатлетичних та гімнастичних майданчиках, тренажерних залах.