Львівський Ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою

Гуртки

Позакласні заняття в ліцеї є одним із важливих напрямків крутянського життя.

Заняття в гуртках та секціях передбачені у післяобідній час, після того, як ліцеїсти виконали всі домашні завдання та підготувалися до наступних навчальних днів. Ще одна особливість – гуртки та секції відвідують ті крутяни, які не мають низьких оцінок з навчальних предметів.

Кожен із наших вихованців має можливість розвиватися під керівництвом досвідчених педагогів і здобувати нові вміння та навички.

Для розвитку творчих здібностей та талантів ліцеїсти відвідують гуртки, зокрема:

Музична студія. Серед наших ліцеїстів – дуже багато музично обдарованих. Завдяки керівнику музичної студії відомому автору та виконавцю Олександру Шевченку вони не тільки активно виступають на ліцейних та загальноміських урочистостях, але й створюють справжні мистецькі шедеври, які стають популярними по всій Україні, а в соціальних мережах вони набирають десятки тисяч переглядів.

Хореографічний гурток. Танці складають дуже велику частину світової культура. А майбутні офіцери мають бути гідними представниками державної еліти. Тому, окрім низки інших рис, вони повинні мати відчуття прекрасного та вміти презентувати себе у високому, в тому числі – міжнародному товаристві. Заняття хореографією – не тільки практичні репетиції, але й вивчення загальних положень теорії танців.

Релігієзнавчий гурток. Питання моральних, етичних, суспільних норм, глибше вивчення традицій та положень релігійних напрямків є важливими для майбутніх офіцерів. Адже у своїй майбутній кар’єрі вони стикатимуться із необхідністю враховувати релігійні фактори при виконані завдань. Крім того, учасники поглиблено знайомляться з культурно-релігійними пам’ятками регіону та, як майбутні захисники, опікуються Будинком дитини, що розташований неподалік.