Львівський Ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою

Матеріально-технічна база ліцею

Загальна інформація

Комунальний заклад Львівської обласної ради «Львівський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Крут» розташований за адресою: вулиця Пасічна, 68 у Личаківському районі м. Львова, поруч з мальовничим лісопарком «Погулянка».

Ліцей розміщений в будівлях 1962 року побудови (навчальний та спальний корпуси), загальною площею 7879,5 м2, приміщення закладу типові, проектна потужність установи – 450 учнів.

Територія закладу становить 3,8 га., використовується за призначенням, огороджена, утримується в належному санітарно-гігієнічному стані.

Навчально-матеріальна база

Для реалізації освітнього процесу ліцеї наявні 25 навчальних кабінетів, 4 лабораторії, кабінет дистанційного навчання, зал хореографії (площею 117 м2), 2 методичні кабінети, бібліотека з читальним залом на 20 посадкових місць, вчительська, оптико-електронний тир.

Навчальні кабінети укомплектовані партами, стільцями для кожного ліцеїста; робочим місцем вчителя; класними дошками, полицями для навчальної літератури, естетично оформленими та змістовними стендами і тематичними фотошпалерами.

В освітньому процесі використовується понад 140 комп’ютерів, 4 інтерактивні панелі в навчальних кабінетах та 21 мультимедійний комплект (інтерактивна дошка, проектор, ноутбук), 16 LED-телевізорів.

Навчальні кабінети інформатики та інформаційних технологій відповідають вимогам чинних Державних санітарних правил та норм влаштування і обладнання кабінетів комп’ютерної техніки в навчальних закладах, затверджених Санітарним регламентом.

У ліцеї працюють 35 точок доступу до мережі Інтернет через Wi-Fi технології.

Доступ закладу до мережі Інтернет надається провайдером «Воля» зі швидкістю до 200 Мбіт/с.

Завдяки підключенню до мережі Інтернет заклад здійснює електронний документообіг з Департаментом освіти і науки ЛОДА та іншими закладами освіти.

Спортивна база

Спортивна база ліцею включає в себе спортивний зал та окремі тренажерні зали, зали для різних видів спорту (бокс, боротьба тощо), спортивний майданчик, на якому знаходиться міні футбольне поле, волейбольне та баскетбольне поля, бігова доріжка зі штучним покриттям та тренажерний комплекс. Загальна площа спортивного комплексу складає 1276 м2.

Окрім цього, в на території ліцею створено поле для командно-тактичних ігор загальною площею 1520 м2, де ліцеїсти мають можливість вдосконалювати свої військово-спортивні навички, проводити заняття і змагання з тактичної підготовки, пейнтболу, спортивного орієнтування та інших видів спорту.

Соціальна інфраструктура

Комфортні умови проживання ліцеїстів забезпечує соціальна інфраструктура ліцею, яка включає:

клубом на 500 місць, з гуртковими кімнатами та музеєм історії ліцею;

спальний корпус (пансіон), що забезпечує комфортне проживання 450 ліцеїстам, з обладнаними відповідно до сучасних вимог санвузлами (умивальники, туалети, душові кабіни) та лазнею на 18 душових кабінок;

перукарню;

швейну майстерню;

їдальню на 450 місць, яка обладнана сучасним устаткуванням, що дозволяє здійснювати збалансоване  та якісне харчування ліцеїстів.

Фахові працівники медичного пункту та стоматологічного кабінету забезпечують  надання повноцінних профілактичних медичних послуг.

Для задоволення духовних потреб ліцеїстів створено капличку де систематично проводяться богослужіння.

Кафе ліцею завжди готове пригостити ліцеїстів якісною випічкою, солодощами та іншими смаколиками.

Для приємних зустрічей на контрольно-пропускному пункті навчального закладу обладнано комфортну та затишну кімнату відвідувачів.

З 2018 року адміністрацією ліцею розроблено та реалізовується програма по проведенню капітальних, поточних ремонтів навчальних кабінетів, казарми, інших інфраструктурних об’єктів ліцею, закупівлі обладнання та естетичного оформлення закладу.

З метою вдосконалення навчально-матеріальної бази, якісного матеріально-технічного забезпечення ліцею у 2020/2021 навчальному році  ВИКОНАНО:

завершено будівництво, реконструкцію та введено в експлуатацію мультимедійний  та спортивний майданчики;

проведено капітальний ремонт електромережі освітлення території ліцею;

проведено відповідні роботи щодо благоустрою території ліцею;

в їдальню ліцею закуплено нове сучасне обладнання для організації якісного харчування ліцеїстів;

проведені поточні ремонти у 6 – ти навчальних кабінетах, зокрема: кабінети української мови та літератури – 2, хімії, фізики, лабораторії – 3;

створено 5 нових навчальних кабінетів, з них: 2 – «Захисту України», кабінет іноземної мови – клас НАТО, клас дистанційного навчання, зал хореографії, які сьогодні відповідають найновішим стандартам та вимогам сьогодення;

проведено закупівлю навчального обладнання, зокрема учнівські столи, стільці,  комп’ютери.

у спальному корпусі (пансіоні), де проживають ліцеїсти, повністю переобладнані та приведенні до сучасних вимог та вимог Санітарного регламенту санітарні кімнати (туалети, душові, умивальники), встановлені пральні машини;

з метою забезпечення належного температурного режиму в спальних приміщеннях переобладнано систему опалення: обладнані сучасні теплові вузли та батареї системи опалення з терморегуляторами.

продовжувалась робота щодо вдосконалення навчально-спортивної бази, яку дообладнано зовнішніми тренажерами, що дало змогу нашим вихованцям більш якісно займатись фізичними вправами та спортом.