Львівський Ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою

Зустріч з представниками Служби безпеки України та Національної поліції

Безпека починається з обізнаності!

Вчора крутяни мали надзвичайно важливу зустріч — до Ліцею імені Героїв Крут завітали представники Служби безпеки України та Національної поліції, аби поговорити про загрози, які можуть підстерігати молодь в інформаційному просторі.

Обговорення такої пізнавальної й актуальної теми зініціювала вчителька правознавства Галина Нікорич, яка таким чином посилила усвідомлення ліцеїстами інформації, що подавалася на уроках. Представники відомств безпеки під час зустрічі розповіли:

  • як працюють російські інформаційно-психологічні операції (ІПСО);
  • які методи використовують вороги для вербування українських громадян, зокрема підлітків;
  • яка відповідальність передбачена за співпрацю з окупантом;
  • як захистити себе та своїх близьких в умовах гібридної війни.

Спікери розповіли та показали, як ворожа пропаганда маскується під нібито “безневинні” меми, челенджі чи приватні повідомлення, і як важливо залишатися пильними в соцмережах.

Ми вдячні правоохоронцям за відкриту розмову та реальні приклади з життя. Це ще один крок до формування свідомих, відповідальних громадян, які розуміють: інформаційна безпека — це наша спільна справа!

Переглянути в дописі

Facebook