Львівський Ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою

Кореспонденти “Голос Америки” про наш ліцей

Кореспонденти одного з відомих світових видань – Голосу Америки – досліджували навчання в українських ліцеях військового типу. Після спілкування з нашими вихованцями вони чітко зауважили зміну місії наших освітніх закладів – формування з числа ліцеїстів-кадетів прикладу для наслідування молоді.

.

Наші крутяни беруть на себе додаткові зобов’язання в навчанні та поведінці, відмовляються від зайвого відпочинку чи бездіяльності. Натомість отримують завдяки цьому вищий рівень знань, умінь та навичок. Вони відрізняються відповідальністю, готовністю до праці над собою та самосвідомістю.

До слова, країна-агресор вже давно зрозуміла ефективність виховання у військових ліцеях, а до їх системи освіти додають тотальну рашистську пропаганду. Їхні заклади перебувають під особистими патронатами місцевих губернаторів та отримують повне сприяння у діяльності та фінансуванні. Натомість Україні дотепер бракує визначеності у вихованні молоді, тому й ліцеї відрізняються за своїм рівнем, не кажучи вже про звичайні школи.

Так, ліцей імені Героїв Крут, крім якісного виконання освітньої програми, виступає новатором серед інших закладів військового типу та регулярно запроваджує нові й актуальні в умовах повномасштабної фази війни напрямки підготовки. До таких, зокрема належить навчання з домедичної підготовки (цивільної) та основ тактичної медицини (військової), основи керування дронами, поглиблене вивчення англійської мови, різнопланові тактичні заняття тощо.

Голос Америки Українською

Переглянути в дописі

Facebook