Львівський Ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою

Міжнародний литовсько-польсько-український проєкт «Бойове братерство»

Протягом 2023-2024 навчального року педагогічні працівники, ліцеїсти і кадети трьох країн реалізували Міжнародний литовсько-польсько-український проєкт «Бойове братерство».

Він був присвячений історичним постатям і подіям Речі Посполитої початку 17-го століття, а саме: спільним воєнним кампаніям 1618 року та 1621 року, коли війська під проводом королевича Владислава Вази, гетьмана великого литовського Яна Кароля Ходкевича та гетьмана Війська Запорозького Петра Конашевича-Сагайдачного протистояли східним деспотіям московського царства та Османської імперії.

У рамках проєкту ліцеїсти і кадети здійснили дослідження різноманітних історичних джерел та на їх основі створили освітньо-пізнавальний Інтернет-ресурс, поєднуючи технології веб-дизайну та геоінформаційні системи у вигляді інтерактивних карт-розповідей ArcGIS StoryMaps в рамках командно-штабної гри Кіберджура.

Проект був представлений на міжнародній науковій конференції, присвяченій 75-річчю НАТО, а його учасники і заклади, які вони представляли, нагороджені грамотами і подяками директорки Центру інформації та документації НАТО Представництва NATO in Ukraine Вінети КЛЯЙНЕ, які були вручені під час церемонії випуску ліцеїстів Ліцею імені Героїв Крут.

Проєкт було створено за сприяння адміністрації Державного історико-архітектурного заповідника «Хотинська фортеця», з використанням наукових матеріалів, наданих завідувачем музейно-освітнього відділу Денисом Позняковим, за що висловлюємо вдячність.

Посилання на проєкт:

https://readymag.website/u59022881/4725247/


Переглянути в дописі

Facebook