Львівський Ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою

Спілкування зі спеціалістом світового рівня у галузі військової психології з Дейв Ґроссманом

Вчора наші ліцеїсти мали унікальну можливість поспілкуватися зі спеціалістом світового рівня у галузі військової психології, людської агресії та психологічної готовності до бою. Дейв Ґроссман (Lt. Col. Dave Grossman), підполковник Армії США у відставці – рейнджер Армії США, десантник та колишній професор психології у Військовій академії Сполучених Штатів Вест-Пойнт. Його книги рекомендовані у Збройних силах США, а також у федеральних і місцевих академіях правоохоронних органів.

Починаючи з 90-х років 20 століття, американські військові розпочали вивчення психології бойових зіткнень для пошуку інструментів, що дозволяють виробити прогнозовану і ефективну поведінку солдата в бою. Професору підполковнику Дейву Ґроссману належить велика заслуга в успішному впровадженні цієї програми. Хоча, слід зазначити, що дані дослідження є корисними для багатьох суто мирних професій.

Зустріч, незважаючи на графік гостя, стала можливою завдяки організації зі сторони львівського видавництва “Астролябія”, яке відкрило для українських читачів цього автора. Хоча, формально, наші вихованці є аудиторією дещо молодшою, ніж цільова група досліджень Гроссмана, проте його талант лектора, досвід науковця та особистий такт допоміг подолати першу сором’язливість і ліцеїсти активно включилися у спілкування. Також приємно відзначити велику кількість наших ліцеїстів, які могли сприймати виступ професора англійською мовою та нею ж задавати питання. А також тих ліцеїстів, які продовжили спілкування з гостем після формального завершення презентації.

Книги Дейва Ґроссмана будуть тепер доступними для саморозвитку ліцеїстів у нашій бібліотеці, а особливо стануть у нагоді тим із крутян, які вже готуються до ролі командирів особового складу.
Переглянути в дописі

Facebook