Львівський Ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою

Відбудеться теренова гра «Третій ешелон»

На батьківщині Коновальця відбудеться теренова гра «Третій ешелон»

Вчора, 10 травня, у нашому ліцеї проходила презентація заходу.

Організатори розказували про задум і сценарій гри та про умови участі у ній. Натомість наші крутяни проводили показові тренування з використанням сучасного імітаційно-бойового обладнання, продемонстрували можливості спорядження для лазертагу, дронів та кунів (безпілотних наземних транспортних засобів – роботизованих платформ для розвідки, розмінування, евакуації поранених тощо).

Гру продовжать під час табірного збору поблизу с. Зашків, що на Львівщині. Захід буде присвячений Дню Героїв та 85-й річниці загибелі полковника Євгена Коновальця. Участь у грі візьмуть школярі Львівщини – переможці конкурсу ігрових сценаріїв з історії боротьби УПА та національно-визвольної війни українського народу.

Також ми плануємо, що участь у таборуванні візьмуть кадети з навчальних закладів військового спрямування з країн-членів НАТО – Польщі і Литви. Це наші побратими та учасники наших програм освітніх обмінів і міжнародної підтримки України.

«У сучасних умовах пріоритетним напрямком роботи ліцею є популяризація та вивчення сучасних технологій в галузі безпеки і оборони в рамках профільного предмета «Захист України» і командно-штабної гри «Кіберджура», – повідомили у навчальному закладі. – Це також вивчення різноманітних інтегрованих і факультативних курсів, системи військово-патріотичного виховання і посилена допризовна підготовка майбутніх захисників».

Організаторами гри спільно з ліцеєм імені Героїв Крут є Львівська молодіжна громадська організація «Меморіал» та музей-садиба Євгена Коновальця в с.Зашків.

Переглянути в дописі

Facebook