Львівський Ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою

Заходи до річниці народження Юрія Липи

В історії боротьби України за незалежність окреме важливе місце займають постаті, які творили її ідеологію та втілювали її в реальність усім своїм життям. До таких належить воїн, мислитель, ідеолог, лікар і борець Юрій Липа.

Його значення для розвитку української ідеї ще досі недосліджене, а тому недооцінене. Натомість у ліцеї імені Героїв Крут до річниці народження цієї непересічної особи, з ініціативи завідувачки бібліотеки Світлани Живнової, було проведено відразу два важливих заходи.

По перше, ліцеїсти 10-х класів обговорили книгу Юрія Липи “Призначення України”. Крутяни самостійно доходили висновку про важливість написаної праці на сучасному етапі боротьби і розвитку української нації, аналізували запропоновану візію розвитку нашої держави. І саме на основі таких обговорень будуються нові концепції та оновлене бачення. Зрештою, поділ росії треба планувати наперед!

А ліцеїсти 8-А класу за допомогою вчительки Наталії Гавінської вивчили та представили однокласникам патріотичні та ліричні поезії Юрія Липи. Хлопці побачили поєднання мистецького таланту із гарячим серцем патріота та борця. Можливо, цей приклад також надасть натхнення у творчості й для них у ліцейному або майбутньому офіцерському житті.

Переглянути в дописі

https://www.facebook.com/lgkrut/posts/pfbid026KKtjext2HyvrqzeNegGpzpu6YPZR1pHhib49uRWZpmTPwScbybYEpXNAoNuERovl”> Facebook